سخن شهردار
1397/03/09 تعداد بازدید: 1201
print
سخن شهردار

باسمه تعالی

سخن شهردار

 

 

 

 

 به نام خداوند لوح و قلم حقیقت نگار وجود و عدم ، خدایی که داننده ی رازهاست نخستین سرآغاز آغازهاست ، خداوند متعال را شاکرم که افتخار خدمتگزاری در کسوت شهردار به مردم عزیز و فهیم شهر خواف نصیب اینجانب گردید و امیدوارم در این مجال و فرصت پیش آمده توانسته در حل مشکلات شهروندان شریف خدماتی ارزنده و قابل ملاحظه ارائه نموده باشیم .

آنچه امروز برای مجموعه شورا و شهرداری خواف حایز اهمیت است ، ایجاد رفاه ، آسایش و امنیت برای شهروندان ، تلاش در جهت عمران و توسعه شهر براساس معیارها ، ضوابط ، قوانین و اصول صحیح شهری ، ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان ، زمینه سازی برای رسیدن به درآمد پایدار، تلاش در جهت رسیدن به توسعه پایدار شهری می باشد.

و از عموم شهروندان هم خواهان مشـارکت در اجـرای طرحهـای عمرانی و همکاری هر چه بیشتر با شهرداری بوده و امیدوارم با ارائه نقطه نظرات خود ما را در ارائه خدمات همراهی نمایند .

امیدوارم به فضل خدای سبحان بتوانیم سربلند از عهده این مسئولیت خطیر برآییم و با مدیریت شورایی و همفکری همکاران و حضور موثر و مشارکت مردم در توسعه شهری و تعامل با سایر دستگاهها  در یک برنامه ریزی و انسجام جدی ، شاهد بهبود وضعیت خدمات شهری و اداری و خدمات عمرانی و زیبایی شهرمان باشیم و برای ارتقاء و بهبود وضعیت خدمات رسانی و خدمت هر چه بهتر طالب و نیازمند همکاری و همفکری شهروندان گرامی می باشیم . 

 

 

                                                                                                      عبدالرحمن خجسته                                                                                                           شهردار خواف

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شهرداری خواف می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک